התחדשות עירונית בשכונת רמת ורבר

מי מאיתנו לא שקל ופנטז במהלך חייו לעבור אל מקום שיהיה עבורו מספיק חי אבל לא מנותק ממרכז הארץ? אלו דברים לא פשוטים בתוך בועת הנדל"ן המטורפת, כאשר אנו מוסיפים רק אחד מהמשתנים שהזכרנו למעלה. אבל תרשו לנו להמליץ לכם על מקום, שגם הוא בלב הארץ אבל בדרך להפוך לשכונה ירוקה ומקסימה. אנו רוצים להמליץ לאלו מכם המחפשים אחר מקום מתחדש וירוק, על רמת ורבר שבפתח תקווה.

אוויר ירוק לנשימה
רמת ורבר הממוקמת בלב ליבה של פתח תקווה, הופכת ליעד התחדשותי מזמין. לא רק בגלל המיקום הכל כך מיוחד שלה, אלא גם בגלל השטח הירוק המשתרע בתוכה.
ובהמשך לחידוש שאותו תעבור השכונה, אחד השינויים הגדולים שצפויים להיות הינם הגדלת שטחים ירוקים ואזורים מוצלים. בנוסף לאלה תיעשה הגדלה של שבילים ירוקים, שיעברו דרך האזורים המרכזים של השכונה, כמו בתי ספר, גינות אזורי מסחר, מרכז קהילתי ומוזיאון.
כל אלו הופכים את רמת ורבר לאזור חי וירוק בלב ליבה של פתח תקווה, כאשר מכל פינה תוכלו להנות משקט ומשבילים מסודרים, מוצלים ונוחים להליכה ורכיבה ברחבי השכונה.

סדר חדש – נוף מתחדש
בשכונות שעוברות התחדשות עירונית אפשר לרוב להרגיש את השינוי בבניינים: הגודל שלהם אל מול האחרים והסדר שלא פעם יכול לחסום את השכונה ולגרום תחושת מחנק. אך בהתחדשות שברמת ורבר לא תחוו את הדברים האלו מכיוון שלא כל בנייני השכונה יעברו תמ"א, אלא רק חיזוקים. אלו שכן יעברו תמ"א ייבנו בבנייה מרקמית, שתשמור הנוף הישן, אך יחד עם זאת תיצור עוד מקומות דיור חדשים.
לצד בניה זו אשר תעזור לשמר את אופי השכונה כמקום שקט ומתחדש, גם הכבישים שמסביב לרמת ורבר ובתוכה ישתנו ובכך יעזרו על שימור השקט שבשכונה.

תנופה של התחדשות
יחד עם סלילת שבילים, בניית מרכזים קהילתים והנגשה של אזורים מסחרים, ברמת ורבר המתחדשת שמים דגש גם על המענה לתושבים חדשים, כך שבשנים הבאות תוכלו לראות התפתחות הן בצד המסחרי של השכונה והן בצד הקהילתי, כאשר הצפי הוא לשילוש מספר הכיתות ואזורי המסחר תוך שלושים שנה.
לפיכך תוכלו להיות בטוחים כשתחפשו שכונה חדשה לעבור אליה, רמת ורבר לא רק תעבור לבניה מחודשת ואיכותית, אלא גם תענה על הצרכים שלכם, החל ממוסדות חינוך ומרכזים קהילתיים רבים ועד לאזורי מסחר ומקומות עבודה חדשים הנגישים לתושבי השכונה.

סיכום
שכונות מתחדשות בארצנו הקטנה הינו דבר נפוץ, אך לא כל שכונה כזו הופכת גם לאזור מזמין העונה של שלל צרכים. לכן אנו ממליצים לאלו מכם אשר מחפשים משהו בלב המרכז ולצד זה אזור שקט – על רמת ורבר. שם תוכלו למצוא את השילוב של שניהם, עם גישה מיידית אל אזורי הליכה רחבים, מתחמי מסחר ובתי ספר.