התחדשות עירונית שכונת יוספטל

מי מאיתנו לא רוצה לגור בשכונה חדשה? לקבל את הדירה היישר מהניילונים ולעלות פעם ראשונה על קו אוטובוס שיחבר אתכם מהשכונה החדשה אל מרכז העיר?
לדעתנו אין אדם כיום במדינת ישראל שאינו רוצה לחוות את התחושה הזו, לכן אנו רוצים להמליץ לכם על אחת השכונות המתחדשות והמבטיחות כיום בפתח תקווה: שכונת יוספטל.

דרכי גישה וגוון ירוק
השכונה שממוקמת בצד המזרחי של העיר, נהנת מאזור ירוק ומרווח מצדה האחד, ובעלת גישה לכביש מרכזי מצדה השני. אלו הופכים את שכונת יוספטל וההתחדשות העירונית שתעבור לאחת השכונות המזמינות והנעימות באזור. דרך פרויקט התחדשות זה תוכלו להנות גם מגישה מהירה אל מרכז העיר – כאשר יתוופסו עוד קוי אוטובוסים וכבישי גישה אל שאר העיר – ויחד עם זאת, תוכלו להנות משכונה שקטה שאינה סובלת משאר מטרדי העיר והרעשים שנלווים אליה.
כך תוכלו להבטיח עבורכם אזור מרכזי בלב הארץ עם כבישי יציאה מהירים אך עם שקט מדהים.

התחדשות כוללת
יחד עם חידוש כבישי הגישה אל השכונה ומחוצה לה, תעבור השכונה התחדשות גם במבנים הציבורים שלה ובשטחים הפתוחים. כך שבתור תושבי שכונת יוספטל תוכלו להנות לא רק מאזור ירוק שבקצה המזרחי של העיר, אלא  גם ממרכזים קהילתים חדשים, שיהיו נגישים לכל תושבי השכונה.
בנוסף, תתחדש שכונת יוספטל בעוד פארקים וגני שעשועים לרווחת התושבים. כל אלו ימקמו אותה כאחת מפנינות הנדל"ן המתחדשות של פתח תקווה.

תושבים חדשים, שכונה ותיקה
השכונה שממומקמת במזרח פתח תקווה ובעלת יציאות נגישות אל הכביש מהיר, תהיה קרובה יותר אל מרכז העיר על ידי הקמת תשתיות וקוי אוטובוסים אשר יחברו אותה אל לב העיר.
כל אלו יהפכו את שכונת יוספטל לנגישה יותר גם לאלו המתניידים בתחבורה ציבורית, וגם לאלו שיגיעו אליה ממרכז העיר או ממזרח העיר בעזרת רכב פרטי.
לכן לאלו מכם אשר המיקום הגאוגרפי של השכונה נשמע לא כל כך מרכזי, דעו שהשכונה תהפוך בשנים הקרובות לאחת השכונות הנגישות ביותר באזור פתח תקווה.  

התחדשות שכונתית
יחד עם כל השינויים שתעבור השכונה כחלק מפרויקט התחדשות עירונית, יבוא גם שינוי בלב ליבה של השכונה. כחלק מההתחדשות שתכלול שבילי גישה חדשים, פארקים וחיזוק יסודות בנייני התושבים, יתווספו גם גני ילדים ואזורי מסחר אשר יהיו קרובים ורלוונטים לתושבי השכונה. כל אלו יצטרפו לחידוש התשתיות שהשכונה תעבור, ובכך תהפוך שכונת יוספטל לאחת מהשכונות הנחשקות והשקטות ביותר במרכז הארץ כשהיא קרובה אל שדה התעופה, בני ברק רמת גן ועוד.
אם תעשו את ההחלטה החכמה ותחליטו לעבור אל שכונת יוספטל המתחדשת, תוכלו להנות מדירות חדשות ומתחדשות גני ילדים חדשים ומרכז קהילתי מתחדש ותושבים מדהימים ומזמינים.